Çağrı Merkezine Ulaşın

Klima Servisi
Çağrı Merkezi

Adresinize en yakın bölgeden arıza teşhisi için servis yönlendiyoruz. Servis talebinde bulunmak için çağrı destek merkezimizi arayabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Servisi cihazın aynı gün içerisinde onarımına imkan sağlamaktadır. Hızlı ve garantili hizmet sunmakta olan Klima Servisi İstanbul'un tüm bölgelerine servis imkanı sağlamaktadır. Arızalı ürünün ilk aşamada arıza teşhisini gerçekleştirmektedir. Sonraki aşamada ise ürünü en yakın Klima Servisi merkezine yönlendirerek onarım ile ilgili detaylı olarak sürdürmektedir.

Klima Servisi cihazın onarımını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve garantili onarım imkanı sağlamakta olan Klima Servisi cihazın onarımı sonrasında +1 yıl boyunca garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul'un tüm bölgelerinde aktif olarak servis hizmeti sunmakta olan Klima Servisi ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı Klima Çağrı Merkezi ile iletişime geçmek için arayabilirsiniz.

Klima Teknik Servisi

İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet göstermekte olan Klima Servisi ilk etapta ürünün durumumunun tespitini gerçekleştirerek tarafınıza mutlaka bilgilendirme sağlamaktadır. Onayladığınız taktirde ürünün onarım aşamasını başlatmaktadır. Onarım sonrasında ücretsiz bakım gerçekleştiren servisimiz ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sağlamakta olan Klima Servisi hafta içi ve hafta sonu kesintisiz onarım desteği sunar.

444 60 77

Çağrı Merkezini Arayın