Çağrı Merkezine Ulaşın

Çamaşır Makinesi Servisi
Çağrı Merkezi

Adresinize en yakın bölgeden arıza teşhisi için servis yönlendiyoruz. Servis talebinde bulunmak için çağrı destek merkezimizi arayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi cihazın aynı gün içerisinde onarımına imkan sağlamaktadır. Hızlı ve garantili hizmet sunmakta olan Çamaşır Makinesi Servisi İstanbul'un tüm bölgelerine servis imkanı sağlamaktadır. Arızalı ürünün ilk aşamada arıza teşhisini gerçekleştirmektedir. Sonraki aşamada ise ürünü en yakın Çamaşır Makinesi Servisi merkezine yönlendirerek onarım ile ilgili detaylı olarak sürdürmektedir.

Çamaşır Makinesi Servisi cihazın onarımını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve garantili onarım imkanı sağlamakta olan Çamaşır Makinesi Servisi cihazın onarımı sonrasında +1 yıl boyunca garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul'un tüm bölgelerinde aktif olarak servis hizmeti sunmakta olan Çamaşır Makinesi Servisi ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı Çamaşır Makinesi Çağrı Merkezi ile iletişime geçmek için arayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Teknik Servisi

İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet göstermekte olan Çamaşır Makinesi Servisi ilk etapta ürünün durumumunun tespitini gerçekleştirerek tarafınıza mutlaka bilgilendirme sağlamaktadır. Onayladığınız taktirde ürünün onarım aşamasını başlatmaktadır. Onarım sonrasında ücretsiz bakım gerçekleştiren servisimiz ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sağlamakta olan Çamaşır Makinesi Servisi hafta içi ve hafta sonu kesintisiz onarım desteği sunar.

444 60 77

Çağrı Merkezini Arayın