Çağrı Merkezine Ulaşın

Buzdolabı Servisi
Çağrı Merkezi

Adresinize en yakın bölgeden arıza teşhisi için servis yönlendiyoruz. Servis talebinde bulunmak için çağrı destek merkezimizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi cihazın aynı gün içerisinde onarımına imkan sağlamaktadır. Hızlı ve garantili hizmet sunmakta olan Buzdolabı Servisi İstanbul'un tüm bölgelerine servis imkanı sağlamaktadır. Arızalı ürünün ilk aşamada arıza teşhisini gerçekleştirmektedir. Sonraki aşamada ise ürünü en yakın Buzdolabı Servisi merkezine yönlendirerek onarım ile ilgili detaylı olarak sürdürmektedir.

Buzdolabı Servisi cihazın onarımını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve garantili onarım imkanı sağlamakta olan Buzdolabı Servisi cihazın onarımı sonrasında +1 yıl boyunca garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul'un tüm bölgelerinde aktif olarak servis hizmeti sunmakta olan Buzdolabı Servisi ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı Buzdolabı Çağrı Merkezi ile iletişime geçmek için arayabilirsiniz.

Buzdolabı Teknik Servisi

İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet göstermekte olan Buzdolabı Servisi ilk etapta ürünün durumumunun tespitini gerçekleştirerek tarafınıza mutlaka bilgilendirme sağlamaktadır. Onayladığınız taktirde ürünün onarım aşamasını başlatmaktadır. Onarım sonrasında ücretsiz bakım gerçekleştiren servisimiz ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sağlamakta olan Buzdolabı Servisi hafta içi ve hafta sonu kesintisiz onarım desteği sunar.

444 60 77

Çağrı Merkezini Arayın