Çağrı Merkezine Ulaşın

Ankastre Servisi
Çağrı Merkezi

Adresinize en yakın bölgeden arıza teşhisi için servis yönlendiyoruz. Servis talebinde bulunmak için çağrı destek merkezimizi arayabilirsiniz.

Ankastre Servisi

Ankastre Servisi

Ankastre Servisi cihazın aynı gün içerisinde onarımına imkan sağlamaktadır. Hızlı ve garantili hizmet sunmakta olan Ankastre Servisi İstanbul'un tüm bölgelerine servis imkanı sağlamaktadır. Arızalı ürünün ilk aşamada arıza teşhisini gerçekleştirmektedir. Sonraki aşamada ise ürünü en yakın Ankastre Servisi merkezine yönlendirerek onarım ile ilgili detaylı olarak sürdürmektedir.

Ankastre Servisi cihazın onarımını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir. Hızlı ve garantili onarım imkanı sağlamakta olan Ankastre Servisi cihazın onarımı sonrasında +1 yıl boyunca garanti imkanı sağlamaktadır. İstanbul'un tüm bölgelerinde aktif olarak servis hizmeti sunmakta olan Ankastre Servisi ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı Ankastre Çağrı Merkezi ile iletişime geçmek için arayabilirsiniz.

Ankastre Teknik Servisi

İstanbul'un Asya ve Avrupa yakasında faaliyet göstermekte olan Ankastre Servisi ilk etapta ürünün durumumunun tespitini gerçekleştirerek tarafınıza mutlaka bilgilendirme sağlamaktadır. Onayladığınız taktirde ürünün onarım aşamasını başlatmaktadır. Onarım sonrasında ücretsiz bakım gerçekleştiren servisimiz ile iletişime geçmek için 444 60 77 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.
Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sağlamakta olan Ankastre Servisi hafta içi ve hafta sonu kesintisiz onarım desteği sunar.

444 60 77

Çağrı Merkezini Arayın